КОРПОРАТИВНІ ТРЕНІНГИ

Корпоративне навчання – це навчання, яке проводиться для робітників однієї компанії, де компанія виступає замовником. Зазвичай, це тренінгові формати, фасилітаційні сесіїї для пошуку відповідей на певні питання, командоутворюючі заходи, підтримуючі терапевтичні зустрічі в складних зовнішніх умовах. Робітники для участі в навчанні об’єднуються за певною тематикою тренінгів або за географічним розташуванням, якщо в компанії філіальна система і відрядження великої кількості людей недоцільні.

Тема корпоративного навчання може бути сформульованою командою і замовником. А може бути запит на вирішення певної проблеми, в цьому разі тема створюється разом з тренером.

Корпоративне навчання може проводитися в офісі або спеціальному приміщенні компанії офлайн, може бути виїзним в спеціальні заміські комплекси, і може бути в офлайн форматі.

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ДЛЯ КОГО І ДЛЯ ЧОГО

ВЛАСИК БІЗНЕСУ

кЕРІВНИК ЛАНКИ

HR

КЕРІВНИК НАПРЯМКУ

КОМАНДИ З ПЕВНИМ ЗАПИТОМВ роботі керівника завжди є важливий момент під час організації праці людини: врахувати її мотивацію до роботи. І важливо вміти відрізняти: робітник не хоче виконувати свій функціонал чи не може, бо не вміє. В той момент, коли людина вчиться і в неї щось починає виходити, її мотивація сягає найбільших висот. Саме тому корпоративне навчання неабияк корисне для росту компанії.

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Корпоративне навчання може бути окремим тренінгом з певною тематикою, що дозволить підвищити рівень володіння навичкою, наприклад, переговори або продажі. Це може бути серія тренінгів в комплексній програмі навчання, наприклад, робота з конфліктами. Також корпоративне навчання може бути складовою консалтингових проектів будь-якого напрямку, наприклад, програма розвитку певної ланки робітників за результатами асесменту

Не завжди тема навчання очевидна і лежить на поверхні. Іноді за звичайним запитом на тренінг по переговорам ховається, наприклад, нестача навичок роботи з конфліктами або знижена здатність організовувати свій робочий час найбільш оптимально. Зазвичай, це з’ясовується на підготовчому етапі до тренінгу, в процесі спілкування тренерів з замовником і командою.

В процесі корпоративних тренінгів можуть спливати внутрішні конфлікти компанії, пов’язані з різними чинниками. В цьому випадку важлива відверта комунікація між власником або керівництвом компанії і тренером, готовність сприймати подібну інформацію і бажання впливати на причину внутрішніх конфліктів, а не «лікувати» наслідки.

В РЕЗУЛЬТАТІ ВИ ОТРИМАЄТЕ

Корпоративне навчання – це передусім командоутворюючий захід, де учасники знайомляться ближче. Це завжди позитивно впливає на подальшу взаємодію.

Ви отримаєте індивідуальну програму розвитку персоналу вашої компанії.

Посильний розвиток команди: програма навчання буде адаптована під рівень вашої команди.

Обмін практичним досвідом в команді:
як кмітливими знахідками, так і невдачами і провалами.

Зручний формат проведення: онлайн чи офлайн, суцільна дводенка або чотири зустрічі по чотири години два рази на місяць.

Корпоративний тренер бачить динаміку розвитку групи і може впливати на неї в комплексній програмі, змінюючи підходи і інструменти.

  ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

  Дукуємо за звернення

  Найближчим часом з Вами зв'яжеться менеджер.

   ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

   Дукуємо за звернення

   Найближчим часом з Вами зв'яжеться менеджер.