КОНСАЛТИНГ

Що таке консалтинг? Це послуга консультування представників бізнесу. Послугу надають зовнішні спеціалісти, які мають вузьку спеціалізацію, освіту і успішний досвід роботи в певній сфері. Наприклад, асесор для центру оцінки персоналу.

Коли варто звертатися до зовнішніх консультантів? Тоді, коли Вам потрібна допомога лише періодично, і брати в штат фахівця недоцільно. Коли потрібна зовнішня незалежна думка і погляд експерта на певну ситуацію. Коли Вам потрібна разова допомога в проектну роботу, наприклад, налагодити роботу певних бізнес-процесів або розв’язати міжфункціональні суперечності.

Наші фахівці в рамках проекту навчають внутрішніх робітників компаній правильно користуватися результатами і підтримувати стабільність в тих областях, з якими працювали в проекті.

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Асесмент-центр.
Оцінка персоналу

Дізнатись більше

Управління
по цілям

Дізнатись більше

Таємний
покупець

Дізнатись більше

ДЛЯ КОГО І ДЛЯ ЧОГО

оцінка відповідності рівня компетентності робітників до посади

Перехід від ручного
керування до автоматизованого

Дослідження рівня клієнтоорієнтованості робітників

Налагодження бізнес-процесів

Консалтинг в цілому охоплює досить широке поле діяльності, і важливо не лише розуміти фокус проблематики, вміти концентруватися на поставленій меті, а ще й чітко усвідомлювати межі своєї професійної ідентичності як консультанта і агенції, щоб надані послуги були дійсно високої якості. Сфера консалтингу агенції Jazz Seller охоплює роботу з персоналом, оцінку рівня компетентності робітників через центри оцінки, відповідність займаній посаді і потенціал до зростання через психодіагностичне тестування, створення умов, за яких талант працівників може розкритися через оптимізацію бізнес-процесів, перевірка і контроль якості виконання стандартів роботи через таємних покупців

ОБГОВОРИТИ ПРОЕКТ

ЩО ДАСТЬ НАВЧАННЯ?

Класичний асесмент-центр, центр оцінки персоналу.

Класичний асесмент-центр, центр оцінки персоналу.

Максимальна об’єктивність в отриманні і підрахунку результатів досягається шляхом синтезу провідних міжнародних методик, збору бібліотеки маркерів поведінки, розробки індивідуальних кейсів під специфіку аудиторії і бізнесу.

Психодіагностичний асесмент-центр

Психодіагностичний асесмент-центр

Застосовується в поєднанні з класичним або окремо. Дозволяє виявити приховані і неочевидні риси робітників, які знаходяться на більш глибинних рівнях, ніж поведінковий, який ми можемо спостерігати в класичному асесмент-центрі. Це допомогає сформувати надійний кадровий резев, а також уникнути потенційних загроз від неякісної роботи або зловмисних дій працівників.

Управління по цілям для власників бізнесу і керівників

Управління по цілям для власників бізнесу і керівників

Зросте ефективність управління, передачі повноважень, підготовки керівників.Досконале планування: всі цілі підпорядкуються стратегії розвитку компанії.Контроль стане більше самостійним, стабілізація зовнішнього контролю.

Управління по цілям для працівників

Управління по цілям для працівників

Система управляння по цілям підвищить рейтинг компанії як роботодавця, робітники матимуть прозору систему оплати праці, чітку систему правил, повноважень і обмежень, що мотивує до професійного росту. Знизиться суб’єктивність у відносинах керівник-підлеглий, що зменшить плинність кадрів. Встановлення стандартів та критеріїв оцінювання виконаної роботи.

Таємний покупець для дослідження бізнес-процесів

Таємний покупець для дослідження бізнес-процесів

Може бути частиною консалтингового проекту. Результатом буде аналітичне дослідження процесів, в яких задіяний людський фактор, наприклад, клієнтський сервіс. Окремо, дослідження бізнес-процесів і чинників, в яких задіяні цілі структури і міжфункціональні бізнес-процеси, які потребують змін на рівні компанії.

Таємний покупець для оцінки виконання стандартів роботи

Таємний покупець для оцінки виконання стандартів роботи

Стандарти роботи розкладаються на професійні навички, деталізуються. Результати допоможуть створити план навчання і розвитку персоналу, допоможуть у створенні нових чи корекції існуючих стандартів роботи тощо.

КОНСАЛТИНГ

Коли варто замислитись про замовлення послуг КОНСАЛТИНГУ?

Тоді, коли задачу чи наявну проблему не вдається розв’язати власним ресурсом компанії, коли потрібні додаткові “руки” і зовнішня експертна оцінка ситуації.

НАШІ КОНСУЛЬТАНТИ

ЗАСНОВНИЦЯ JAZZ SELLER AGENCY; СПІВЗАСНОВНИЦЯ АВТОРСЬКОЇ ШКОЛИ ПРОФЕСІЙНОЇ ПСИХОДІАГНОСТИКИ; АВТОРКА ПРОЕКТУ «ДЖАЗ ТВОЇХ ПРОДАЖІВ»; ФАСИЛІТАТОРКА; ОРГАНІЗАЦІЙНА КОНСУЛЬТАНТКА, ПСИХОЛОГИНЯ (ГЕШТАЛЬТ-ТЕРАПЕВТ)

Клінічний та практичний психолог, психолог-психодіагност, навчальний тренер, член Української Спілки Психотерапевтів.

ВЕДУЧИЙ ТРЕНЕР АВТОРСЬКОЇ ШКОЛИ ПРОФЕСІЙНОЇ ПСИХОДІАГНОСТКИ, КАНДИДАТ МЕДИЧНИХ НАУК, БІЗНЕС-ТРЕНЕР, ПСИХОЛОГ-ПСИХОДИАГНОСТ, ПСИХОАНАЛІТИК, ФАХІВЕЦЬ В ОБЛАСТІ ГЛИБИННОГО ДОСЛІДЖЕННЯ ОСОБИСТОСТІ І МОДЕЛЮВАННЯ ДИНАМІКИ

Чому варто замовити консалтингові послуги
в агенції Jazz Seller?

Успішний практичний досвід

Погодьтесь, мало щось знати, треба вміти це застосовувати це на практиці. Наші фахівці підкріпили свої знання успішною практикою під час роботи в певних відомих на ринку компаніях, а також вдало завершеними консалтинговими проектами.

Провідні міжнародні методики

Існує так багато різноманітних методик, що іноді важко обрати кращу. Ми синтезуємо їх під специфіку запиту наших клієнтів, обираючи ті чи інші інструменти за доцільністю і ефективністю, незважаючи на популярність і моду.

Унікальність команди

Буває, що фахівець високої категорії має вузьку спеціалізацію, і для якісного результату в проекті потрібні додаткові навички. В нашій агенції професійні навички консультантів в проектних командах доповнюють і врівноважують один одного для збалансованої ефективної роботи.

Підтверджений результат

Ми завжди пропонуємо вибір нашим клієнтам і даємо рекомендації щодо доцільності проведення тих чи інших заходів, можливість альтернативних дій, які можуть принести більшу користь для бізнесу. Якщо запит не відповідає спеціалізації нашої агенції, ми відверто про це інформуємо наших клієнтів.

  ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

  Дукуємо за звернення

  Найближчим часом з Вами зв'яжеться менеджер.

   ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

   Дукуємо за звернення

   Найближчим часом з Вами зв'яжеться менеджер.