ПРО НАС

Jazz Seller
agency
це агенція, в якій об’єдналися професіонали-практики,
що допоможуть вам зробити бізнес ефективнішим через:
 • 01психодіагностику для бізнесу для підбору і відбору персоналу
 • 02професійну орієнтацію дорослих і підлітків
 • 03навчання і розвиток персоналу в організаціях,
  в т.ч. корпоративні тренінги
 • 04стратегічні сесії і фасилітації для вирішення різноманітних питань
 • 05побудову оптимальної структури і працюючих бізнес-процесів в організаціях
 • 06аудит персоналу через асесмент-центри /центри оцінки персоналу
 • 07аудит персоналу через таємних покупців, відвідувачів та клієнтів
“У чому полягає головна відмінність між класичною музикою і джазом?
У класичній музиці музичний твір важливіше, ніж його виконання,
а в джазі – навпаки.”
Andreas Ludwig Priwin, американський диригент, піаніст і композитор,
володар кількох премій «Оскар» за кращу музику

КОМАНДА JAZZ SELLER

це надійна команда професіоналів, націлена виключно на якісний результат

JAZZ SELLER

під кожний запит ми формуємо певну команду фахівців

BEST SELLER

професійні послуг для власників середнього і малого бізнесів, для HR-керівників національних і міжнародних компаній

НАША МЕТА

вдосконалювати існуюче і винайти те, чого не вистачає для якісного результату в вашому бізнесі

НАША ФІЛОСОФІЯ

немає хороших чи поганих робітників, є відповідність здібностей і можливостей людини до посади і функціональних обов’язків

Давайте знайомитись!
Я – Тетяна Суботіна,

той самий Jazz Seller, який об’єднує Jazz Band & Best-Seller, щоб у вашому бізнесі зазвучала музика, ваша унікальна музика.

Мій особистий досвід понад 20 років в бізнесі, в продажах, в навчанні персоналу, в психології шепоче мені словами Льюіса Керролла: “Треба бігти з усіх ніг, щоб тільки залишатися на місці, а щоб кудись потрапити, треба бігти як мінімум удвічі швидше!”.

Саме тому всі процеси самовдосдосконалення для мене завжди невпинні і сталі, вони надають мені право бути тою, хто я є і робити те, що я роблю. І саме постійний розвиток я пропоную нашим клієнтам.

Процес еволюційного виживання з успішним результатом вимагає гнучкості мислення і г’рунтовності знань одночасно. І не завжди всі необхідні знання і навички можуть вміститися в одну, навіть геніальну, голову. Я пишаюся тим, що в команді агенції кожен консультант і тренер має свій унікальний професійний досвід, який є гармонійним доповненням цілісності, життєздатності і здорового функціонування будь-якої організації.

Ми маємо що запропонувати для малих, середніх і великих бізнесів, для людей в компанії та поза її межами, з нами цікаво!

Ми не всесильні і не всемогущі (нажаль чи нащастя), але ми знаємо точно, в чому ми профі і залюбки з вами поспілкуємось і поділимось своїм професійним досвідом. Телефонуйте, пишіть, запрошуємо до знайомства!

Все буде ДЖАЗ!

ВЕДУЧИЙ ТРЕНЕР АВТОРСЬКОЇ ШКОЛИ ПРОФЕСІЙНОЇ ПСИХОДІАГНОСТКИ, КАНДИДАТ МЕДИЧНИХ НАУК, БІЗНЕС-ТРЕНЕР, ПСИХОЛОГ-ПСИХОДИАГНОСТ, ПСИХОАНАЛІТИК, ФАХІВЕЦЬ В ОБЛАСТІ ГЛИБИННОГО ДОСЛІДЖЕННЯ ОСОБИСТОСТІ І МОДЕЛЮВАННЯ ДИНАМІКИ

ДОКЛАДНІШЕ

ФАСИЛІТАТОРКА, ОРГАНІЗАЦІЙНА КОНСУЛЬТАНТКА, АСЕСОРКА, БІЗНЕС-ТРЕНЕРКА, ПСИХОДІАГНОСТИНЯ, ПСИХОЛОГИНЯ (ГЕШТАЛЬТ-ТЕРАПЕВТКА), ДИРЕКТОРКА ДЕПАРТАМЕНТУ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ

ДОКЛАДНІШЕ

ФАСИЛІТАТОР, БІЗНЕС-ТРЕНЕР, КОНСУЛЬТАНТ HR НАПРЯМКУ, ПСИХОЛОГ (ГЕШТАЛЬТ ТЕРАПЕВТ)

ДОКЛАДНІШЕ

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МЕНЕДЖЕР СЕРТИФІКОВАНИЙ ФАХІВЕЦЬ В ГАЛУЗІ УПРАВЛІННЯ ЛЮДСЬКИМИ РЕСУРСАМИ EU CENTRE HRM-EUROPE (ВАРШАВА), ДИПЛОМ ES 230-319HR, БІЗНЕС – ТРЕНЕР, КОНСУЛЬТАНТ

ДОКЛАДНІШЕ

ВЛАСНИК І ДИРЕКТОР ЦЕНТРУ БІЗНЕС-ОСВІТИ І КОНСАЛТИНГУ, КАНДИДАТ ЕКОНОМІЧНИХ НАУК, ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ-КОНСУЛЬТАНТ, ТОР ФАСИЛІТАТОР. ПРАКТИКУЮЧИЙ ПСИХОЛОГ, ТРЕНЕР ВСППГП (ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ ПСИХОЛОГІВ, ЩО ПРАКТИКУЮТЬ ГЕШТАЛЬТ-ПІДХІД), СПІВЗАСНОВНИК УКРАЇНСЬКОГО ІНСТИТУТУ ПРАКТИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ ТА КОНСУЛЬТУВАННЯ

ДОКЛАДНІШЕ

ФІНАНСОВИЙ КОНСУЛЬТАНТ, БІЗНЕС-ТРЕНЕР, FINANCE BUSINESS PARTNER, партнер та бізнес консультант “Otten Consulting” (бухгалтерський аутсорсинг та податковий консалтинг), тренер Бізнес Школи КРОК (МВА)

ДОКЛАДНІШЕ

ЗАСНОВНИЦЯ JAZZ SELLER AGENCY; СПІВЗАСНОВНИЦЯ АВТОРСЬКОЇ ШКОЛИ ПРОФЕСІЙНОЇ ПСИХОДІАГНОСТИКИ; АВТОРКА ПРОЕКТУ «ДЖАЗ ТВОЇХ ПРОДАЖІВ»; ФАСИЛІТАТОРКА; ОРГАНІЗАЦІЙНА КОНСУЛЬТАНТКА, ПСИХОЛОГИНЯ (ГЕШТАЛЬТ-ТЕРАПЕВТ)

ДОКЛАДНІШЕ

  ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

  Дукуємо за звернення

  Найближчим часом з Вами зв'яжеться менеджер.

   ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

   Дукуємо за звернення

   Найближчим часом з Вами зв'яжеться менеджер.