ПСИХОДІАГНОСТИКА

Психодіагностика – це певне індивідуальне тестування або зустріч, спрямовані на отримання інформації про певні психологічні особливості у певної людини або групи людей за певних умов для вирішення певних задач.

Ми застосовуємо формалізовані методики: тести, опитувальники, проективні методики. Проективні методики спрямовані на цілісне вивчення особистості, сукупності таких властивостей як: домінуючі потреби, цінності, смисли. Всі методики мають високий рівень надійності і валідності, однакові можливості для всіх обстежуваних, чіткі задані норми і інтерпретаційні параметри, дозволяють зібрати діагностичну інформацію в короткі строки і в тому вигляді, який дає можливість кількісно і якісно порівняти обстежуваних між собою. Вибір методик визначається задачею дослідження.

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Авторська школа
професійної
психодіагностики

Дізнатись більше

Психодіагностика
для бізнесу

Дізнатись більше

Професійна
орієнтація підлітків
та дорослих

Дізнатись більше

ДЛЯ КОГО І ДЛЯ ЧОГО

HR

ВЛАСНИКАМ БІЗНЕСУ

ТОП-МЕНЕДЖЕРАМ

ПСИХОЛОГАМ

Якщо працюєте з людьми, вам доводиться формувати команди, залучати людей
в проекти, надавати консультації – психодіагностика допоможе максимально
ефективно задіяти потенціал людей в роботі, у співпраці, у партнерстві.
Перестрахуйтесь від неприємних сюрпризів і почніть заробляти більше.

ХОЧУ НАВЧАТИСЬ

ЩО ДАСТЬ НАВЧАННЯ?

ПРАКТИЧНЕ ЗАСТОСУВАННЯ ПРОФЕСІЇ
ПСИХОДІАГНОСТА

Професія психодіагноста одночасно прикладна і підвищує Вашу
цінність на ринку праці, і може бути незалежним джерелом доходу.

ВЕДУЧІ ТРЕНЕРИ

ЗАСНОВНИЦЯ JAZZ SELLER AGENCY; СПІВЗАСНОВНИЦЯ АВТОРСЬКОЇ ШКОЛИ ПРОФЕСІЙНОЇ ПСИХОДІАГНОСТИКИ; АВТОРКА ПРОЕКТУ «ДЖАЗ ТВОЇХ ПРОДАЖІВ»; ФАСИЛІТАТОРКА; ОРГАНІЗАЦІЙНА КОНСУЛЬТАНТКА, ПСИХОЛОГИНЯ (ГЕШТАЛЬТ-ТЕРАПЕВТ)

ДОКЛАДНІШЕ

ВЕДУЧИЙ ТРЕНЕР АВТОРСЬКОЇ ШКОЛИ ПРОФЕСІЙНОЇ ПСИХОДІАГНОСТКИ, КАНДИДАТ МЕДИЧНИХ НАУК, БІЗНЕС-ТРЕНЕР, ПСИХОЛОГ-ПСИХОДИАГНОСТ, ПСИХОАНАЛІТИК, ФАХІВЕЦЬ В ОБЛАСТІ ГЛИБИННОГО ДОСЛІДЖЕННЯ ОСОБИСТОСТІ І МОДЕЛЮВАННЯ ДИНАМІКИ

ДОКЛАДНІШЕ

ПЕРЕВАГИ

ВІСІМ МІЖНАРОДНИХ МЕТОДИК

Вісім валідних, визнаних у всьому світі методик, чотири з яких – проективні. Інтерв’ю дозволяє побачити лише декларативний рівень: те, що людина розказує про себе. Чим вищий рівень гнучкості у кандидата, рівень володіння комунікативними навичками і рівень соціальної проникливості, тим краще він проходить інтерв’ю. Проективні методики дають змогу побачити внутрішній світ кандидата, минаючи захисні механізми.

НЕЗАЛЕЖНІСТЬ ПРОФЕСІЇ ПСИХОДІАГНОСТА

Після навчання у нас ви отримуєте незалежність роботи як психодіагност від зовнішніх онлайн-ресурсів. Всі необхідні для роботи інструменти і методики передаються в ваше користування під час навчання. Це значно знижує собівартість проведення тестування як для психодіагноста, так і для компанії. Ви будете мати можливість проводити тестування і робити інтерпретацію в будь-яких умовах.

УНІКАЛЬНІСТЬ ПСИХОДИНАМІЧНОГО ПІДХОДУ

Унікальність нашої методики в Авторській школі професійної психодіагностики полягає в психодинамічному підході. Ви зможете описати поточну ситуацію в профілі тестованого, а також дати прогноз поведінки людини в інших робочих і життєвих ситуаціях, наприклад, при форс-мажорі. Вся важлива інформація про людину за результатами тесту прописується одразу в профілі. Додаткові коуч-сесії з замовником чи протестованим не потрібні.

МІЖНАРОДНЕ ВИЗНАННЯ ПРОГРАМИ

Програма Михайла Вигдорчика «Метод портретних виборів Л. Сонді как інструмент теорії судьбо-аналізу. Практичне застосування» – одна з трьох в східній Европі розглянута і визнана Інститутом Сонді в Цюриху. Михайло Вигдорчик – автор монографії, присвяченій технології інтерпретації векторних картин теста Сонді.

  ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

  Дукуємо за звернення

  Найближчим часом з Вами зв'яжеться менеджер.

   ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

   Дукуємо за звернення

   Найближчим часом з Вами зв'яжеться менеджер.