Авторська школа професійної психодіагностики

Авторська школа професійної психодіагностики – це унікальний навчальний проект, що створив кандидат медичних наук, психолог-психодіагност, спеціаліст в області глибинного дослідження особистості і моделювання динаміки поведінки особистості Михайло Ілліч Вигдорчик.

Програма поєднує між собою вісім методик, визнаних в світі. Унікальність полягає в психодинамічному підході. Психіка людини не є сталою величиною, і знаходиться в процесі постійних змін в залежності від зовнішніх і внутрішніх чинників.

В нашій школі ми описуємо ті властивості людини, що проходять скрізь всі методики, таким чином ми беремо надійні результати і поєднуємо їхній опис в одному висновку. По-друге, ми описуємо не лише психологічний портрет людини, але й її таланти, здібності і обмеження в певних видах робіт, тобто ми адаптували інтерпретацію під потреби бізнесу.

І на останок, ми прогнозуємо поведінку людини за тих чи інших обставин, наприклад, в стресі.

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ДЛЯ КОГО І ДЛЯ ЧОГО

HR

ВЛАСНИКАМ БІЗНЕСУ

ТОП-МЕНЕДЖЕРАМ

ПСИХОЛОГАМ

Якщо працюєте з людьми, вам доводиться формувати команди, залучати людей
в проекти, надавати консультації – психодіагностика допоможе максимально
ефективно задіяти потенціал людей в роботі, у співпраці, у партнерстві.
Перестрахуйтесь від неприємних сюрпризів і почніть заробляти більше.

ХОЧУ НАВЧАТИСЬ

Програма навчання

Перший ступінь

Рівень “Спеціаліст з професійної психодіагностики”

Перший ступінь включає три методики, які утворюють мінімально достаній комплекс для підбору працівників рядових спеціальностей та керівників лінійної ланки.

Три методики охоплюють всі три рівні свідомості людини: Акцент – декларативний рівень, Сонді – рівень підсвідомості, Кеттелл – суб’єктивно-пережитий. Таким чином опис профілю буде достатньо достовірним.

 1. Технологія Акцент
 2. Метод портретних виборів Л. Сонді
  У програмі модуля унікальна за якістю і глибині дослідження мотиваційної сфери методика, яка вимагає всього 10 хвилин на процедуру проведення!Методика призначена для діагностики несвідомих мотивів діяльності, прихованих від спостерігача властивостей характеру. В руках досвідченого професіонала метод портретних виборів Сонді дозволяє в довготривалій перспективі прогнозувати мотивацію до діяльності, професійну ефективність і соціальну успішність.
 3. Багатофакторний опитувальник Р. Кеттелла

СЕРТИФІКАЦІЯ. Перший ступінь: СПЕЦІАЛІСТ


ДРУГИЙ ступінь

Рівень “Експерт з професійної психодіагностики”

На другому ступені слухачі вивчать методики максимально глибокого вивчення особистості. Деякі з них потребують зустрічі з клієнтом off-line для проведення тестування. Вони призначені для відбору спеціалістів ТОП-рівня, оцінки ефективності навчальних заходів, дають можливість прогнозу результативності спеціалістів у всіх сферах бізнесу, вирішувати задачі будь-якої складності, пов’язаної з оцінкою і відбором.

 1. Патопсихологія і клінічні аспекти в психодігностиці
 2. Метод кольорових виборів Люшераі
 3. Методика FIRO, В. Шутц
 4. Проективна методика Hand-test (тест руки)
 5. Мінесотський багатоаспектний особистісний опитувальник MMPI
 6. Тест Роршаха. Класична проективна психодіагностика

СЕРТИФІКАЦІЯ. Перший ступінь: СПЕЦІАЛІСТ

ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ У НАС

1

ЖИВЕ ОНЛАЙН-НАВЧАННЯ

Кожен навчальний модуль проводить тренер, ніяких відео-уроків, але ми робимо відео-запис для можливого повторного проходження матеріалу. Учасники мають можливість отримати відповіді на свої питання і піти “вглиб” програми, в програмі є інтерактивні вправи і кейси, живе спілкування. Кожен модуль навчальної програми триває 24 астрономічних години і проходить по пятницям, суботам і неділям по 4 годин протягом двох тижнів. Матеріал лекцій досить концентрований і може бути складним для швидкого сприйняття. Інтервали між лекціями дають час для осмислення отриманих знань, а також зручний графік навчання дозволяє пристосуватися до робочих процесів з мінімальними втратами.Відстань між модулями 1,5 – 2 місяці для можливості практичних робіт і читання професійної літератури.

2

МІЖМОДУЛЬНІ СУПЕРВІЗІЙНІ ЗУСТРІЧІ

Мета нашої навчальної программи: випуск професійних фахівців в галузі психодіагностики, і тому ми надаємо можливість участі в щотижневих супервізійних зустрічах. Під час навчання участь в них безкоштовна. Зустрічі проходять в двох форматах: тренування на завданнях від тренера або розбираємо кейси учасників групи.

Додатково тренер надає теоретичний матеріал за потреби.

3

ПІДТРИМКА

БІБЛІОТЕКА
Ми забезпечуємо учнів достатньою кількістю літератури для успішного засвоєння навчального матеріалу програми і подальшого застосування знань на практиці.

КАБІНЕТ
На період навчального процесу учасникам налається безкоштовний доступ до кабінету онлайн-тестування, який можна використовувати для особистого тестування і для тестування третіх осіб.

ОБМІН ЗНАННЯМИ І ІНТЕРВІЗІЇ
По мірі застосування іструментів психодіагностики поза учбовою програмою на практиці, у учасників може виникати багато запитань, і закрита група дає можливість конфеденційно взяти допомогу групи, обмінятись досвідом. Хочемо зауважити, що обмін триває не лише з питань психодіагностики, але й з суміжних сфер, таких як функціональні зобов’язання тощо.

Що отримають учасники

Психодіагностика – це надійний і валідний
інструмент для роботи з людьми, швидкий
і зручний в роботі

Прикладну професію, яка підвищить вашу
цінність на ринку праці

Окрему надійну професію, яка може
забезпечити постійний дохід

Курс навчання прирівнюється до академічного за рівнем наукових матеріалів і включає в себе скорочений курс психології поведінки людей

Ви станете членом спільноти психодагностів і зможете обмінюватися професійним досвідом з колегами

Ваше життя після навчання вже ніколи не буде колишнім, бо всі методики ви спочатку пропускаєте через себе

Кожен навчальний модуль проводить тренер, ніяких відео-уроків, але ми робимо відео-запис для можливого повторного проходження матеріалу. Учасники мають можливість отримати відповіді на свої питання і піти “вглиб” програми, в програмі є інтерактивні вправи і кейси, живе спілкування. Кожен модуль навчальної програми триває 24 астрономічних години і проходить по пятницям, суботам і неділям по 4 годин протягом двох тижнів. Матеріал лекцій досить концентрований і може бути складним для швидкого сприйняття. Інтервали між лекціями дають час для осмислення отриманих знань, а також зручний графік навчання дозволяє пристосуватися до робочих процесів з мінімальними втратами.

  ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

  Дукуємо за звернення

  Найближчим часом з Вами зв'яжеться менеджер.

   ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

   Дукуємо за звернення

   Найближчим часом з Вами зв'яжеться менеджер.