Професійна орієнтація підлітків та дорослих

Професійна орієнтація – досить поширена послуга, і важливо вміти розуміти різницю між різними підходами. Наша послуга надається тренерами і випускниками нашої Авторської школи професійної психодіагностики. Ми використовуємо вісім міжнародних, надійних і валідних методик, які науково доведені і мають обчислювані результати.ик.

Методики охоплюють всі три рівня психіки людини: поведінковий або декларативний, суб’єктивно-переживаний і неусвідомлюваний рівень. Перші два рівні ми досліджуємо через опитувальники, але їх недостатньо для отриманні об’єктивного психологічного портрету людини. З неусвідомлюваним рівнем ми працюємо за допомогою проективних методик, бо саме вони найбільш стійкі до викривлень серед обстежуваних. Ми описуємо ті властивості і риси особистості, що проявляються в результатах всіх методик, як найбільш стійкі і надійні показники.

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ДЛЯ КОГО І ДЛЯ ЧОГО

підлітки і їхні батьки

коучі, психологи,
педагоги

люди, що змінюють професію

підприємці, що обирають бізнес-партнерів

Промислова ера, коли професія і сімейна справа передавалася із покоління в покоління, незважаючи на хист і бажання дітей, давно минула. Минули також і ті часи, коли після отримання освіти і до пенсії люди працювали на одному підприємстві. Світ навколо так швидко змінюється, що ми не завжди встигаємо помічати нові професії і, навіть, нові сфери діяльності. Задача психодіагностики знайти перетин таланту людини і сфери його реалізації, враховуючи професійний функціонал.

ХОЧУ НАВЧАТИСЬ

Що ви знаєте про сучасні та не дуже сучасні професії на ринку праці?

Якщо Ви – підліток, і ваша мама чи хрещена – HR або психодіагности, тоді ми за вас спокійні.
А якщо ні?

Тоді без відповідей можуть лишатися такі життєво важливі питання:

 • Як обрати навчальний заклад, щоб потім знання принесли бажаний дохід?
 • Як вибрати компанію, колектив чи розумітися на функціональних вимогах до молодого спеціаліста з боку роботодавця, щоб робота сподобалася, а не довелося терпіти заради грошей.
 • Як батькам від’єднатися від своїх стереотипів, які вже не працюють і дати дитині свободу вибору в професії?
 • Як запобігти “вигоранню” в професії, і щоб ближче до середнього віку не почати ненавидіти свою професію?

На ці і багато інших питань відповідає психодіагностика. Але психодіагностика – це лише інструмент, а працюють з інструментом люди..

У нас у команді працюють психологи, які можуть провести тестування, знайти здібності до певного виду діяльності і провести бесіду з підлітком. А якщо є потреба, то і з батьками.


Рівень “Експерт з професійної психодіагностики”

Якщо Ви – повнолітня і самостійна людина, але в житті щось іде не так?

Іноді зміни нас застають зненацька, і ми змушені шукати нову роботу, нову професію. І якщо до цього долучаються додаткові навантаження, у вигляді переїзду в іншу область чи країну з новою культурою і своїми правилами, або настає час екзистенційних думок про прожитий відрізок життя і бажання щось змінити, бо далі так тривати не може.

Але, на жаль, не завжди ми маємо готове рішення, відповіді на складні питання. І, навіть проживши життя до певного віку, ми можемо не до кінця усвідомлювати свої здібності і слабкості, постійно зустрічаючись з граблями.

Або зробивши досить приголомшливу кар’єру, ми раптом розуміємо, що не хочемо далі працювати в цьому напрямку. Добре, якщо людина здатна усвідомити своє “вигорання” і знає, що з цим робити. А якщо ні? Якщо є лише втома, безсилля і відсутність мотивації в роботі?

Саме з такими питаннями вам допоможе розібратися психодіагностика, яка виявляє здібності і допомагає виявити ті сфери діяльності, в яких можете бути ефективним без додаткових зусиль, тобто які види діяльності будуть вам даватися легко, ви можете бути в них ефективними і отримувати задоволення від власного професіоналізму і результатів роботи.

Що отримають учасники

Розгорнутий опис психологічного портрету в сфері комунікації, лідерства, способів мислення і прийняття рішень, мотивації і прагнень, самоконтролю і дисциплінованості, в емоційній сфері

Опис талантів, здібностей і обмежень в певних сферах діяльності, певні поради, що для вас буде ліпшим в складних ситуація, наприклад, у випадку форс-мажора

Ви отримуєте одно-годинну онлайн-консультацію фахівця, який відповість на всі додаткові питання, бо як правило деякі деталі починають привертати більше уваги, ніж зазвичай

Ви отримуєте рекомендації щодо певних професій і роботи в певних сферах бізнесу, які для найбільше відповідають вашим здібностям і талантам

За бажанням, ви можете звернутися до певного фахівця за подальшою роботою, в залежності від запиту. Наприклад, до рекрутера за підготовкою резюме і до співбесіди, до коуча за опрацюванням певних професійних навичок

Ви можете отримати консультації психолога для роботи з певними проблемними чи конфліктними ситуаціями в житті, які впливають на ваш психологічний стан

Кожен навчальний модуль проводить тренер, ніяких відео-уроків, але ми робимо відео-запис для можливого повторного проходження матеріалу. Учасники мають можливість отримати відповіді на свої питання і піти “вглиб” програми, в програмі є інтерактивні вправи і кейси, живе спілкування. Кожен модуль навчальної програми триває 24 астрономічних години і проходить по пятницям, суботам і неділям по 4 годин протягом двох тижнів. Матеріал лекцій досить концентрований і може бути складним для швидкого сприйняття. Інтервали між лекціями дають час для осмислення отриманих знань, а також зручний графік навчання дозволяє пристосуватися до робочих процесів з мінімальними втратами.

  ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

  Дукуємо за звернення

  Найближчим часом з Вами зв'яжеться менеджер.

   ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

   Дукуємо за звернення

   Найближчим часом з Вами зв'яжеться менеджер.