ТРЕНІНГИ

Якщо в роботі професійні навички не достатньо сильні, і це знижує ефективність роботи, значить пора на тренінг!

Тренінги – це навчання дорослих, що передбачає розвиток так званих skills, – навичок, які є ведучими у професійній роботі. Наприклад, комунікативні навички для керівників.

Тренінги бувають відкритого формату, коли стати учасником може кожний бажаючий, і корпоративного формату, коли всі учасники з однієї компанії, що виступає замовником навчання.

Будь-яка програма корпоративного тренінгу створюється під індивідуальний запит компанії-замовника, сферу бізнесу, рівень підготовки групи і адаптується під робочі задачі учасників. При комплексній програмі навчання це може бути серія тренінгів з різними ведучими тренерами, об’єднана спільною метою і ідеєю.

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Джаз твоїх
продажів

Дізнатись більше

Корпоративні
тренінги

Дізнатись більше

Фасилітаційні
сесії

Дізнатись більше

ДЛЯ КОГО І ДЛЯ ЧОГО

тренери для системного
навчання персоналу

коли потрібні
індивідуальні
програми тренінгів

структурований розвиток персоналу для бізнесу, що збільшується

підтримка компаній в період змін і трансформацій

для всіх, хто хоче покращити навички переговорів

Замовляючи тренінги в агенції Jazz Seller, ви завжди отримаєте дещо більше, ніж звичайний тренінг, тому що ми до будь-якого запиту застосовуємо комплексний підхід. За метою навчання досить часто ховаються фактори, на які персонал не має впливу. Це може бути звичайна “біла пляма” в певному бізнес-процессі. І часто, знаходячись “всередині” компанії, ми не можемо збагнути всі причини виникаючих проблем, а бачимо лише наслідки, з якими боремося. Тренери агенції Jazz Seller здебільшого мають додатковий професійний досвід організаційного консультування і роботи з персоналом, тому завжди допоможуть встановити причинно-наслідкові зв’язки системно виникаючих проблем і запропонувати рішення на рівні організації бізнесу.

ОБГОВОРИТИ ПРОЕКТ

ЩО ДАСТЬ НАВЧАННЯ?

Дієві інструменти за короткий проміжок часу

Дієві інструменти за короткий проміжок часу

Наші тренери мають успішний практичний досвід в своїй тематиці, і тому учасники отримують лише дієві практичні інструменти для виконання практичних завдань, і одразу тренуються безпечно їх застосовувати на практиці. Практичні вправи завжди супроводжуються зворотнім зв’язком від колег і тренера, що дає змогу побачити себе очами інших, усвідомити помилки і змінити свою поведінку в майбутньому.

Дізнатись більше

Практичні вправи і кейси

Практичні вправи і кейси

Під час робочих зустрічей з замовником, ми збираємо необхідну інформацію, яку використовуємо для створення тренінгових ігор і кейсів на основі реальних подій, і тоді учасники можуть застосувати нові знання в своїй подальшій роботі. Особливо корисний такий підхід для роботи з конфліктами.

Дізнатись більше

Сучасний підхід

Сучасний підхід

Тренінгові матеріали, вправи і кейси створюються виключно з опорою на професійні знання і успішний практичний досвід ведучих тренерів. Всі тренери в нашій команді – не просто експерти в своїй спеціальності, але й закохані в свою справу. Тому зазвичай прагнуть досконалості в професії, постійно підвищують свою тренерську і професійну кваліфікацію. Учасники тренінгів отримають найсучасніші інструменти і методики для підвищення рівня володіння професійними навичками.

Дізнатись більше

Індивідуальна результативність

Індивідуальна результативність

Не секрет, що учасники тренінгової групи мають різний рівень володіння професійними навичками. Наші тренери працюють як з групою в цілому, так і з кожним учасником окремо, подаючи матеріал на різних рівнях глибини, розподіляючи ролі в кейсах певним чином, у відповідності до рівня підготовки. Це дає змогу кожному учаснику взяти для себе в тренінгу щось нове і корисне, незалежно від рівня підготовки, кожний учасник зможе себе проявити і розкритися.

Дізнатись більше

Простір для обміну досвідом

Простір для обміну досвідом

Часто люди не мають можливості порадитися з колегами з тих чи інших робочих питань. Виключення – лише гасіння “пожеж”. Замість готових інструкцій до дії у випадку форс-мажора, які не завжди будуть доречними, тренер виступає фасилітатором і модератором для створення індивідуальних правил чи алгоритмів роботи самими учасниками, що будуть максимально адаптованими до ситуацій в певній компанії і бізнесі.

Дізнатись більше

Формат офлайн і онлайн – однакова ефективність

Формат офлайн і онлайн – однакова ефективність

Команда наших тренерів успішно адаптує свої програми до онлайн-формату навчання, добираючи і створюючи практичні вправи, що можна ефективно відпрацювати в Zoom чи Meet.

Дізнатись більше

Стабільний розвиток
потребує регулярного тренування
НАВИЧОК

Тренінги – простір, де можна безпечно спробувати застосувати нові інструменти, способи дії,
взнати про себе щось нове і структурувати вже існуючі знання.

ВЕДУЧІ ТРЕНЕРИ

ЗАСНОВНИЦЯ JAZZ SELLER AGENCY; СПІВЗАСНОВНИЦЯ АВТОРСЬКОЇ ШКОЛИ ПРОФЕСІЙНОЇ ПСИХОДІАГНОСТИКИ; АВТОРКА ПРОЕКТУ «ДЖАЗ ТВОЇХ ПРОДАЖІВ»; ФАСИЛІТАТОРКА; ОРГАНІЗАЦІЙНА КОНСУЛЬТАНТКА, ПСИХОЛОГИНЯ (ГЕШТАЛЬТ-ТЕРАПЕВТ)

ДОКЛАДНІШЕ

ФІНАНСОВИЙ КОНСУЛЬТАНТ, БІЗНЕС-ТРЕНЕР, FINANCE BUSINESS PARTNER, партнер та бізнес консультант “Otten Consulting” (бухгалтерський аутсорсинг та податковий консалтинг), тренер Бізнес Школи КРОК (МВА)

ДОКЛАДНІШЕ

ВЛАСНИК І ДИРЕКТОР ЦЕНТРУ БІЗНЕС-ОСВІТИ І КОНСАЛТИНГУ, КАНДИДАТ ЕКОНОМІЧНИХ НАУК, ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ-КОНСУЛЬТАНТ, ТОР ФАСИЛІТАТОР. ПРАКТИКУЮЧИЙ ПСИХОЛОГ, ТРЕНЕР ВСППГП (ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ ПСИХОЛОГІВ, ЩО ПРАКТИКУЮТЬ ГЕШТАЛЬТ-ПІДХІД), СПІВЗАСНОВНИК УКРАЇНСЬКОГО ІНСТИТУТУ ПРАКТИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ ТА КОНСУЛЬТУВАННЯ

ДОКЛАДНІШЕ

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МЕНЕДЖЕР СЕРТИФІКОВАНИЙ ФАХІВЕЦЬ В ГАЛУЗІ УПРАВЛІННЯ ЛЮДСЬКИМИ РЕСУРСАМИ EU CENTRE HRM-EUROPE (ВАРШАВА), ДИПЛОМ ES 230-319HR, БІЗНЕС – ТРЕНЕР, КОНСУЛЬТАНТ

ДОКЛАДНІШЕ

ФАСИЛІТАТОР, БІЗНЕС-ТРЕНЕР, КОНСУЛЬТАНТ HR НАПРЯМКУ, ПСИХОЛОГ (ГЕШТАЛЬТ ТЕРАПЕВТ)

ДОКЛАДНІШЕ

ФАСИЛІТАТОРКА, ОРГАНІЗАЦІЙНА КОНСУЛЬТАНТКА, АСЕСОРКА, БІЗНЕС-ТРЕНЕРКА, ПСИХОДІАГНОСТИНЯ, ПСИХОЛОГИНЯ (ГЕШТАЛЬТ-ТЕРАПЕВТКА), ДИРЕКТОРКА ДЕПАРТАМЕНТУ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ

ДОКЛАДНІШЕ

Чому варто замовити консалтингові послуги
в агенції Jazz Seller?

Індивідуальний підхід

Ми спираємось на системні знання, але уникаємо шаблонів в роботі. Ми завжли враховуємо цілі, особливості і специфічну проблематику кожного замовлення.

Професійна експертність

Кожний тренер нашої команди має успішний професійний і практичний досвід в заявленій спеціалізації, а також додаткову освіту в суміжних областях, що підвищують якість проведення тренінгів.

Комплексний підхід

Ми завжди дивимость на проблему ширше, ніж звучить запит. Проводимо попередні робочі зустрічі в форматі коучингу, завершаємо тренінги консультаційними зустрічами.

Практичність

20% теорії і 80 % практики. Фокус уваги на інтеграцію теоретичних знань в практику учасників. Практична частина тренінгів включає як ігрові вправи для виявлення стійких паттернів поведінки, так і кейси на основі реальних робочих ситуацій учасників.

  ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

  Дукуємо за звернення

  Найближчим часом з Вами зв'яжеться менеджер.

   ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

   Дукуємо за звернення

   Найближчим часом з Вами зв'яжеться менеджер.