Джаз твоїх продажів

“Джаз твоїх продажів” – це комплексний проект, мета якого дати учасникам ефективні інструменти для досягнення високих результатів в продажах, цілісний погляд на бізнес-процес продажів в компанії і віднайти особисту мотивацію в продажах.
Для коректного виконання своїх обов’язків продавець має розуміти весь процес продажів в компанії, мати цілісне уявлення про сферу бізнесу, стан справ не лише своєї компанії, але й клієнтів і конкурентів.

Професійний продавець має бути як самонавідна торпеда з чітко визначеною метою: плановим результатом в продажах. Для цього мають бути зазначені чіткі цілі, які можна виміряти, досяжні для продавця.

І має залишатися простір для свободи дії продавця в досягненні мети, простір для автентичного стилю в продажах і спілкуванні з клієнтами. Автентичність продавця – це прояви його природних рис характеру, найсильніших навичок і вмінь. Розуміння своїх сильних сторін і вміння їх задіяти в потрібний момент – одна з найсильніших мотивацій поведінки людини і запорука активності продавця в цілому.

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ДЛЯ КОГО І ДЛЯ ЧОГО

сервісний менеджер

менеджер з продажів

спеціаліст компанії, який спілкується з

власник малого бізнесу/стартапу

В переговорах завжди є елемент продажів, бо так чи інакше ми хочемо донести свою думку і “продати” ідею опоненту, переконати його в чомусь і схилити на свій бік. І в будь-яких переговорах може бути супротив іншої сторони, і потрібно вміти працювати з запереченнями. Іноді все може скінчитися сваркою, і тоді ми вже опиняємося в конфлікті, і треба вміти працювати з конфліктами. До чого це все? Замовляйте тренінг “Джаз твоїх продажів”, ми розробимо для вас індивідуальну програму.

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Опис послуги


Продажі – це мистецтво. Справжні продажі ви будете сприймати як приємну бесіду з другом чи подругою, вам буде хотітися купити і потім повернутися, щоб ще щось докупити. Це найвищий рівень компетентності продавця: ви любите свій продукт, свого клієнта і сам процес продажу.
Рівень майстерності в продажах можна порівняти з виконавцем класичної музики і джазовим виконавцем. В першому випадку ви чуєте музику, а в другому – відчуваєте виконавця (і він також відчуває ваш настрій і реагує імпровізацією).

Як в музиці, щоб грати джаз, на першому кроці треба вивчити ноти. В тренінгах з продажів ми насамперед опрацьовуємо алгоритм продажів: стратегію підготовки, встановлення контакту, виявлення потреб клієнта, робота з запереченнями, угода і довгострокові відносини з клієнтом.

Коли засвоєні ноти, можна виконувати твір. В продажах ми переходимо від техніки продажів до психології продажів. Фокус уваги на взаємовідносинах з клієнтами, партнерська позиція в переговорах, робота з конфліктами, повернення втрачених клієнтів, робота в стресових ситуаціях.

А якщо ми знаємо досконало вже класичні твори, то саме час переходити до імпровізації – управління продажами і побудова системної роботи відділу продажів. Сюди можна підключати вже центри оцінки працюючого персоналу, психодіагностику для підбору персоналу, впровадження системи KPI-s і системи стимулювання. Для експертної оцінки роботи відділу продажів застосовуємо «таємного покупця».

Переваги, ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ

Планувати і управляти власними продажами,
досягаючи поставленої мети

Почуватися впевнено на перемовинах з клієнтами
будь-якого статусу

Додати нових технік та пристосувати їх до
виняткових потреб бізнесу компанії

Збільшувати базу нових клієнтів та розширювати працю з існуючими

Опанувати техніками вдалих продажів, підвищити рівень володіння ними

Конструктивно і самостійно працювати з конфліктами

Кожен навчальний модуль проводить тренер, ніяких відео-уроків, але ми робимо відео-запис для можливого повторного проходження матеріалу. Учасники мають можливість отримати відповіді на свої питання і піти “вглиб” програми, в програмі є інтерактивні вправи і кейси, живе спілкування. Кожен модуль навчальної програми триває 24 астрономічних години і проходить по пятницям, суботам і неділям по 4 годин протягом двох тижнів. Матеріал лекцій досить концентрований і може бути складним для швидкого сприйняття. Інтервали між лекціями дають час для осмислення отриманих знань, а також зручний графік навчання дозволяє пристосуватися до робочих процесів з мінімальними втратами.

  ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

  Дукуємо за звернення

  Найближчим часом з Вами зв'яжеться менеджер.

   ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

   Дукуємо за звернення

   Найближчим часом з Вами зв'яжеться менеджер.